wtorek, 17 sierpnia 2010

Powermed pomoże kiedy dokucza alergia na roztocza

Kiedy mówimy o alergii trudno pominąć temat alergii spowodowanej przez roztocza. Roztocza rozmnażają się w lecie, lecz nasilenie choroby następuje na jesieni i zimą z powodu nagromadzenia się w tym czasie największej ilości ich alergenów (martwe ciała roztoczy oraz ich kulki kałowe z łatwością unoszące się w powietrzu mieszkań w okresie grzewczym). To okrutny rodzaj alergii ponieważ atakuje w domu. Roztocza wdychamy poruszając się po własnym mieszkaniu, śpiąc we własnym łóżku, bawiąc się pluszowym misiem z własnym dzieckiem.

Jak można pomóc alergikom wrażliwym na roztocza? Jak bronić się przed alergią, która czyha na człowieka w domu?

Okazuje się, że można ten problem rozwiązać. Już sto tysięcy rodzin w Polsce używa urządzenie Powermed, które w obecnej wersji ma nazwę Powermed Gold Edition, wcześniej nazywało się po prostu Powermed, a debiutowało na rynku pod nazwą Queen of Air Anti Alergic System.

Przedstawiciele marki Powermed zostali uznani za wzór postępowania w temacie edukacji o alergii. Podczas prezentacji urządzeń marki Powermed zainteresowanym osobom przekazują szerokie informacje na temat ochrony przed alergią, zagrożenia astmą oraz prezentują wiedzę na temat roztoczy i domowych sposobów walki z nimi.

Najnowsze urządzenie Powermed Gold Edition, którego wcześniejszy model spełniał już kilkanaście funkcji przydatnych w domu alergika zostało rozbudowane i wzbogacone w nowe możliwości uznane przez użytkowników za nowatorskie i bezkonkurencyjne. Warto sprawdzić i umówić się na niezobowiązujące spotkanie z przedstawicielem marki Powermed aby poszerzyć swoją wiedzę na temat alergii na roztocza i zastanowić się o ile życie stanie się lżejsze korzystając z urządzenia dla alergików.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz